Olti Currri me Zajminën dhe Ilda Bejlerin: Live nga qendra e votimit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:56 21-06-2015 Olti Currri me Zajminën dhe Ilda Bejlerin: Live nga qendra e votimit Olti Curri, Zajmina Vasjari dhe Ilda Bejleri

Opinionisti Olti Curri ka gjetur rastin të bëjë pak humor sipas mënyrës së tij me ditën e zgjedhjeve dhe qendrën e votimit. Po t’i referoheshim asaj çfarë tregon Olti në këtë foto, atëhere qendra e votimit do të ishte në mes të detit , mes dy bukurosheve seksi si Zajmina Vasjari dhe Ilda Bejleri.

“ Live nga qendra e votimit”, shkruan opinionisti i cili siç mund ta shihni vetëm te qendra e votimit dhe zgjedhjet që s'e ka mendjen. Relaks, qejf, buzëqeshje, diell, det, Zajmina, Ilda... e ç’i duhet qendra e votimit Oltit?!

Megjithatë ne besojmë se Olti më herët duhet ta ketë kryer detyrën e tij si qytetar. Gjithë ajo mbështetje për Grida Dumën, nuk mund t’i shkonte kot...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025772094726562
array(1) { ["section"]=> string(73) "olti-currri-me-zajminen-dhe-ilda-bejlerin-live-nga-qendra-e-votimit-14243" }