Opera Awards nominon sopranon Ermonela Jaho, si mund ta votoni që të triumfojë

Publikuar tek: kulture-art, më 11:11 03-03-2016 Opera Awards nominon sopranon Ermonela Jaho, si mund ta votoni që të triumfojë

International Opera Awards në Reader’s Award nominon sopranen shqiptare me famë botërore, Ermonela Jaho. Në mënyrë që sopranoja jonë të triumfojë, duhet të votojmë sipas një procedure shumë të thjeshtë.

1-Kliko linkun e mëposhtëm

http://www.operaawards.org/news/

2-Kliko (click here me ngjyrë blu)

3-Selekto ERMONELA JAHO

4-Shkruan emrin dhe e-mail aty ku kërkohet

5-Shtyp Submit

Fituesi përcaktohet nga mbledhja e votave të dhëna nga e gjithë bota.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si i bëhej publicitet pijetores shqiptare në 1923, reklama e rrallë (FOTO)
Kumbaro e Kulturës feston 50-vjetorin, por shihni ç’ndodh në recepsionin e ministrisë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.022480010986328
array(1) { ["section"]=> string(83) "opera-awards-nominon-sopranon-ermonela-jaho-si-mund-ta-votoni-qe-te-triumfoje-34100" }