Operacion i befasishëm në mesnatë, policia mësyn në lagjen “5 Maji” dhe arreston 2 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 00:07 17-05-2018 Operacion i befasishëm në mesnatë, policia mësyn në lagjen “5 Maji” dhe arreston 2 persona Foto ilustruese

Një operacion i befasishëm i forcave të policisë është zhvilluar rreth orës 24:00 në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se forca të shumta policie kanë zbarkuar në lagjen “5 Maji” të qytetit dhe kanë arrestuar dy persona, shtetasit me iniciale K.Xh dhe Xh.R. Gjithashtu është sekuestruar edhe një armë zjarri.

Operacioni ka për qëllim goditjen e elementëve kriminalë në Elbasan që konsiderohet si një prej qyteteve ku operojnë grupe të strukturuara kriminale.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit Gazetarja: Policët kanë frikë të kërkojnë emrin e Agron Xhafës në sistemin TIMS
Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot »
Article Logic
Execution time: 0.015663862228394
array(1) { ["section"]=> string(94) "operacion-i-befasishem-ne-mesnate-policia-mesyn-ne-lagjen-5-maji-dhe-arreston-2-persona-121040" }