Operacionet plastike, Aurela Hoxha nuk duron më, këmbët mbi tavolinë dhe zhvishet “live” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 29-10-2017 Operacionet plastike, Aurela Hoxha nuk duron më, këmbët mbi tavolinë dhe zhvishet “live” (FOTO)

Aurela Hoxha, një nga burkuroshet shqiptare më të përfolura ishte e ftuar mbrënë në emisionin “Xing me Ermalin”.

Nuk do kishte kuptim nëse nuk do të pyetej nga Ermal Mamaqi lidhur me operacionet plastike, aq shumë e përfolur për ndërhyrje në shumë pjesë të trupit.

Një ndër to është edhe operacionin në këmbë, pasi Aurela qenka përfolur se në njërën prej tyre paska patur 6 gishta.

Aurela nuk ka duruar më dhe për ta vërtetuar ka zhveshur sandalet dhe duke ngritur njërën këmbë sipër mbi tavolinë për të qenë më e dukshme u ka treguar të gjithëve se çdo është vetëm një thashethem dhe se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje për të elminuar një gisht më tepër.

Kjo situatë ka krijuar shumë të qeshura në sallë, edhe me ndërhyrjet e Ermal Mamaqit.

 

52806-640-0-59f4dd6989916.png

52804-640-0-59f4dd6988e80.png

 

52807-640-0-59f4dd698c1dd.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Steve Jobs e zbuloi 22 vjet më parë, çfarë i ndanë ata që arrijnë, nga ata që ëndërrojnë (VIDEO)
Provokon sërish Klaudia Pepa, topless dhe vetëm me geta transparente (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.021621942520142
array(1) { ["section"]=> string(95) "operacionet-plastike-aurela-hoxha-nuk-duron-me-kembet-mbi-tavoline-dhe-zhvishet-live-foto-97605" }