Operacioni “Balerina”, policia e Shkodrës godet grupin kriminal të prostitucionit dhe trafiqeve

Publikuar tek: barometri, më 09:08 19-11-2017 Operacioni “Balerina”, policia e Shkodrës godet grupin kriminal të prostitucionit dhe trafiqeve

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.30985498428345
array(1) { ["section"]=> string(99) "operacioni-balerina-policia-e-shkodres-godet-grupin-kriminal-te-prostitucionit-dhe-trafiqeve-100086" }