Opinionisti fut Erion Veliajn në “Snapchat”: Ky është një “look” serioz për të (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:16 17-05-2016 Opinionisti fut Erion Veliajn në “Snapchat”: Ky është një “look” serioz për të (Video)

Olti Curri ka gjetur një mënyrë të veçantë për të shprehur indinjatën e tij ndaj një problemi shqetësues në Tiranë, atë të qenve endacakë, që nuk ka marrë ende zgjidhje.

Ai ka futur kryebashkiakun Erion Veliaj në filtrate e “Snapchat” dhe shkruan: “Për sa kohë Tirana përveç trafikut, urbaneve, banjove publike, betonit ka edhe qindra tufa qensh që gjithmonë e më shumë trembin qyetarët (dhjetra denoncime janë bërë në faqen tonë)...ky do të ishte një look serioz për kryetarin...”, shkruan blogeri Olti Curri.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024960994720459
array(1) { ["section"]=> string(85) "opinionisti-fut-erion-veliajn-ne-snapchat-ky-eshte-nje-look-serioz-per-te-video-40760" }