Opinionisti i papërmbajtshëm, ironia e tij e fortë me Rita Orën dhe Lorik Canën për shenjtërimin e Nënë Terezës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:56 04-09-2016 Opinionisti i papërmbajtshëm, ironia e tij e fortë me Rita Orën dhe Lorik Canën për shenjtërimin e Nënë Terezës

Opinionisti i njohur Olti Curri i papërmbajtshëm sot.

Olti ka publikuar një foto të Rita Orës e Lorik Canës, të cilët hapën në Shën Pjetër koncertin e shenjtërimit të Nënë Terezës, nudo. " Nënë Tereza kur mësoi se kush do të hapte sonte në Shën Pjeter koncertin për shenjterimin e saj ? I përjetshëm kujtimi shenjtores shqiptare .."- shkruan me nota të forta ironie Olti.

 

olti_curri.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02894401550293
array(1) { ["section"]=> string(116) "opinionisti-i-papermbajtshem-ironia-e-tij-e-forte-me-rita-oren-dhe-lorik-canen-per-shenjterimin-e-nene-terezes-51813" }