Opinionisti sportiv “plas” akuzat: Vllaznia lëshoi ndaj Skënderbeut!

Publikuar tek: sport, më 07:46 27-02-2017 Opinionisti sportiv “plas” akuzat: Vllaznia lëshoi ndaj Skënderbeut!

Akuza të forta nga opinonisti sportiv, Gëzim Sinemati në “Procesin Sportiv” në Top-Channel për ndeshjen Vllaznia-Skënderbeu 0-1.

“Vllaznia e dorëzoi ndeshjen. Një mik nga Korça më tha se po të kishin pasur mundësi të bënin 5 zëvendësime, do i kishin bërë. Nuk mjaftoi që kishin 5 mungesa.

Vllaznia, në fazën e parë pranoi të luante në Korçë si pritëse, ndërsa tani u dorëzua moralisht”, tha opinionisti sportiv, Gëzim Sinemati në emisionin “Procesi Sportiv” në TCH.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shikoni super golin e shënuar nga Armando Sadiku në Zvicër (Video)
Stolat e thyer, vendimet e disiplinës dhe paratë e papaguara…pse hesht FSHF-ja? »
Article Logic
Execution time: 0.016013145446777
array(1) { ["section"]=> string(70) "opinionisti-sportiv-plas-akuzat-vllaznia-leshoi-ndaj-skenderbeut-70068" }