Opozita bëhet gati për protestën, fundjava e kryeministrit nis me det dhe rreze dielli… (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:43 13-05-2017 Opozita bëhet gati për protestën, fundjava e kryeministrit nis me det dhe rreze dielli… (FOTO)

Ndërsa opozita ka nisur përgatitjet për zhvillimin e protestës së madhe në Tiranë, me zbarkimin e mijëra protestuesve nga të gjitha rrethet e vendit, kryeministri Rama përshkruan një fundjavë të këndshme nën rrezet e diellit dhe freskinë e detit të Vlorës.

Këtë mëngjes, Rama si për ironi uron të gjithë ndjekësit e tij në facebook një fundjavë të këndshme me imazhin e Vlorës, në kuadër të çeljes së sezonit turistik.

“Ju uroj një fundjavë të mbarë me këtë kolazh fotosh nga java e çeljes së sezonit turistik në Vlorën që po rilind, më tërheqëse dhe më mikpritëse se asnjëherë”, shkruan Rama në facebook. 

 

18403732_10154741958891523_5102714403671100362_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reklamë për syzet? jo... Ja ç'bën Niko Peleshi me stafin
Fundjava e qetë e Monika Kryemadhit, zbuloni nga e ndjek protestën “Zonja e parë” (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.18940496444702
array(1) { ["section"]=> string(96) "opozita-behet-gati-per-protesten-fundjava-e-kryeministrit-nis-me-det-dhe-rreze-dielli-foto-78485" }