Opozita voton kundër, nuk miratohet lista e kandidatëve për KLP dhe KLGJ

Publikuar tek: barometri, më 08:15 26-01-2018 Opozita voton kundër, nuk miratohet lista e kandidatëve për KLP dhe KLGJ

Listat për KLP dhe KLGj nuk kanë arritur 2/3 e votave, apo 93 vota pro.

Opozita, që më parë ka kundërshtuar disa nga emrat e kandidatëve në lista, ka votuar kundër.

Lista me anëtarët kandidatë për KLP ka marrë 72 vota pro dhe 26 kundër

Lista me kandidatët për KLGj ka marrë 69 vota pro, 26 kundër dhe 1 abstenim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.080368041992188
array(1) { ["section"]=> string(78) "opozita-voton-kunder-nuk-miratohet-lista-e-kandidateve-per-klp-dhe-klgj-107968" }