Ora me gurë diamanti e Gent Strazimirit? Reagon deputeti ndaj gazetarit: Gjej një punë, jeto me djersë

Publikuar tek: politike, më 11:44 22-12-2015 Ora me gurë diamanti e Gent Strazimirit? Reagon deputeti ndaj gazetarit: Gjej një punë, jeto me djersë

Deputeti i Partisë Demokratike ka reaguar pas një shkrimi të botuar në gaeztën Tema ku aludohej se ora me gurë diamanti e fotografuar nga Armando Babani në protestën e opozitës, i përkiste pikërisht atij. Gent Strazimiti thotë se kjo orë nuk është “gustoja” e tij ndërsa i sugjeron gazetarit Mero Baze të gjejë një punë.

“Sqarim për Mjero Hanëmin dhe sharabajkat haremit kudo ku "shërbejnë":
Nuk është gustoja ime si design! Janë prodhuar me sa duket për t'u bërë përshtypje ruralëve si ju që mendoni se bashkë me orën "kapni" dhe genin...
Unë këtë "nevojë" nuk e kam!!!
P.S. Gjej një punë...jeto me djersë”, thotë deputeti demokrat në sqarimin e tij

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një grua, arsyeja pse Donald Lu këmbëngul në reformën në drejtësi, ambasadori rrëfen historinë me gjyqtarin
Dekoratat, titujt e nderit dhe medaljet, ja cilëve komunistë do t’u hiqen »
Article Logic
Execution time: 0.0043330192565918
array(1) { ["section"]=> string(105) "ora-me-gure-diamanti-e-gent-strazimirit-reagon-deputeti-ndaj-gazetarit-gjej-nje-pune-jeto-me-djerse-28335" }