Orinda Huta dhe Turjan Hyska 10 vite bashkë, këngëtarja s’përmbahet, e shpreh publikisht por shihni reagimet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 09-03-2017 Orinda Huta dhe Turjan Hyska 10 vite  bashkë, këngëtarja s’përmbahet, e shpreh publikisht por shihni reagimet (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hyska sot bëjnë një dekadë bashkë.

Orinda nuk ka nguruar të ndaj me të gjithë këtë detaj duke i shprehur dashurinë e pafund që ndjen për të. “10 vite, Të dua” –shkruan Orinda, ndërsa Turi ia ka kthyer me shaka, “Prandaj paskan plasur followers nga unë... Na duaj më shpesh moj Orinda”.

Ndërsa këngëtarja Venera Lumani, teksa i ka komplimentuar, ka shkruar, “Turjan Hyska hahaha si Lindi mu duke hahaha”, duke treguar ngjashmëritë e të dashurit të saj këngëtar me Turin.

Çifti duket i mrekullueshëm në foto dhe shumë të dashuruar. Turi dhe Orinda do të martohen me 27 korrik të këtij viti.

turi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025776863098145
array(1) { ["section"]=> string(117) "orinda-huta-dhe-turjan-hyska-10-vite-bashke-kengetarja-s-permbahet-e-shpreh-publikisht-por-shihni-reagimet-foto-71344" }