Orinda Huta i kthen “hakun” e dasmës Aurela Gaçes: Ngriti publikun në këmbë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:16 06-12-2017 Orinda Huta i kthen “hakun” e dasmës Aurela Gaçes: Ngriti publikun në këmbë

Aurela Gaçe ka ndezuar atmosferën në dasmën e Turit dhe Orindës këtë verë, me një performancë të jashtëzakonshme.

Një dasmë magjike, me të ftuar specialë dhe supriza tepër të këndshme, por rol të madh luajtën dhe performancan dhe atmosfera që krijoi Aurela, diva e muzikës shqiptare.

Orinda ka vendosur t’ja kthejë “hakun” ose ndryshe nderin, duke kënduar së bashku me Aurelën në lokalin e kësaj të fundit, ku ka bërë të gjithë të këndojnë me zë të lartë një nga këngët e saj.

“Nje super kenge e kenduar Nga @orindahuta qe publiku e kendonte ne kor . Ok ne kete moment une s'po e leshoja mikrofonin ☺, m'u ka bo ves mi?.. Orinda e @turjanhyska na vizituan te shtunen me miqte e tyre ❤❤ Shume dashuri per ju”, shkruan Aurela.

sdfsdfsd.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Despacito, Spinners dhe meme’, 2017 në 7 minuta sipas Youtube (Video)
John Travolta si John Gotti në filmin e ri për jetën e bosit të familjes mafioze Gambino, ja kur del në kinema »
Article Logic
Execution time: 0.021420955657959
array(1) { ["section"]=> string(79) "orinda-huta-i-kthen-hakun-e-dasmes-aurela-gaces-ngriti-publikun-ne-kembe-102222" }