OSHEE njofton: Këto zona në Tiranë do jenë pa energji nesër

Publikuar tek: ekonomi, më 19:42 16-02-2017 OSHEE njofton: Këto zona në Tiranë do jenë pa energji nesër

OSHEE ka njoftuar se për shkak të vijimit të investimit për ndërtimin e 30 kabinave të reja në Tiranë, gjatë ditës së nesërme do të ketë stakime energjie.

Këto janë oraret dhe zonat:

Kabina "Siri Kodra 4"
Ora 09.30 - 15.30. Zona pa energji, rruga Siri Kodra, pjesërisht.

Kabinat "Ndertim Vila" dhe "Bajram Curri"
Ora 09.30 - 14.30. Zona pa energji, rrugët "Haxhi Kika" dhe "Imer Ndregjoni", pjesërisht.

Kabina "Tekno Projekt" 
Ora 10.00 - 16.30. Zona pa energji, pranë Zogut të Zi pjesërisht.

Kabinat "Fusha Aviacionit" dhe "Dhora Leka e Re"
Ora 09.30 - 10.30 
Zona pa energji, pranë Fushës së Aviacionit, pjesërisht.
Faleminderit për mirëkuptimin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026212930679321
array(1) { ["section"]=> string(64) "oshee-njofton-keto-zona-ne-tirane-do-jene-pa-energji-neser-68952" }