'Pa filtra, grim profesional dhe syze', si dukej Aulona Musta 12 vite më parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:36 11-01-2019 'Pa filtra, grim profesional dhe syze', si dukej Aulona Musta 12 vite më parë (FOTO)

Aulona Musta është ndër moderatoret më të përfolura të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe asnjëherë nuk ngurron të ndajë foto me fansat nga aktivitieti i saj ditor, dhe jo vetëm.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto të 12 viteve më parë, ku duket shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim ditët e sotme.

'Fiks 12 vjet me pare, pa filtra, pa grim profesional dhe pa syze...eshte qejf ta shohesh veten ne fotot para 12 vitesh dhe ta njohesh', shkruan Aulona krahas fotos.

jmk;.jpg

fghk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkëshorti ia kërkon në emision, habit Orgesa Zaimi: Kam frikë, o maaaa...
U bë nënë e një djali, Maya zbulon kuptimin e EMRIT të veçantë »
Article Logic
Execution time: 0.01943302154541
array(1) { ["section"]=> string(85) "pa-filtra-grim-profesional-dhe-syze-si-dukej-aulona-musta-12-vite-me-pare-foto-148412" }