Pa grim, ja si duket Albërie Hadërgjonaj ujë e sapun (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:04 13-06-2018 Pa grim, ja si duket Albërie Hadërgjonaj ujë e sapun (FOTO)

Prej vitesh në skenë Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saj kthehen menjëherë në hite.

Po ashtu Albëria është edhe një ndër femrat më të lakuar në media. Ajo shpesh komentohet për pamjen e saj si dhe për ndërhyrjet kirurgjikale që ka bërë.

Ndërsa ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një foto pa pikën e grimit. Teksa shfaqet ujë e sapun, këngëtarja sërish duket mjaft në formë.

-640-0-5b20db17e4256.jpg

-640-0-5b20db16a27bd.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021764039993286
array(1) { ["section"]=> string(63) "pa-grim-ja-si-duket-alberie-hadergjonaj-uje-e-sapun-foto-124205" }