"Pa lekët e babit s’do ishe asgjë”, Lori Hoxha reagon në emision “zemërthyer”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:04 24-12-2017

Lori Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura të showbiz, si për faktin se është trashëgimtarja e “Top Media” po aq për pamjen, jetën luksoze dhe punën e saj si  fshion bloger.

Komentet në foto e saj në rrjete sociale janë të shumta, por siç duket Lorit nuk i kalojnë pa lexuar.  E ftuar tek emisioni “Shiko Kush Luan”, fashion blogerja mes të tjerash ka treguar edhe dy komentet që i bëjnë më shpesh por që s’i pëlqejnë aspak.

Komenti i parë ishte “po të mos kishe lekët e babit s’do ishe asgjë”. Sakaq dhe komenti tipik i ditëve të sotme kundrejt personazhëve të famshëm “je bërë komplet plastik”, tregon Lori e merzitur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12253499031067
array(1) { ["section"]=> string(79) "pa-leket-e-babit-s-do-ishe-asgje-lori-hoxha-reagon-ne-emision-zemerthyer-104177" }