"Pa librin s'do isha ky që jam", këngëtari bën gafën që i hedh poshtë gjithçka

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:11 09-07-2017

Këngëtari i njohur beratas, Kozma Dushi, si ditë e diel që është, ka publikuar një foto nga plazhi, por jo me rroba banje por nën shoqërinë e librit.

Meritat që ai është sot ja delegon librit, për të cilin thotë se pa leximin e tij, nuk do të ishte ai që është.

Dhe pse Komi (siç e quajnë miqtë), lexon shumë, në shkrimin që ka shoqëruar foton ka bërë disa gabime.

Ndoshta mosha bën që vështirësi për të shkruar në ekranët e vegjël të jetë më e madhe ose nxitimi i tepërt për të ndarë me miqtë foton nga bregdeti i Sarandës kanë sjellë disa gabime shumë të dukshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një bandë po marshon në Tiranë, zbuloni se çfarë është duke ndodhur tani tek liqeni artificial (VIDEO)
Deputeti tregon eksperiencën e fundit si përfaqësues i Kuvendit, këto janë fjalët prekëse për miqtë e tij »
Article Logic
Execution time: 0.0206618309021
array(1) { ["section"]=> string(81) "pa-librin-s-do-isha-ky-qe-jam-kengetari-ben-gafen-qe-i-hedh-poshte-gjithcka-85545" }