Pa pantallona në metro, amerikanët zhvishen në ditën e shënuar

Publikuar tek: bota, më 09:39 11-01-2016 Pa pantallona në metro, amerikanët zhvishen në ditën e shënuar

Pa pantallona në metro? Po dhe sot është dita e shënuar, në Amerikë. Fotoja tregon si dy meshkuj kanë dalë vetëm me mbathje rrugëve të Neë York-ut, duke udhëtuar në metro e duke lexuar njëkohësisht.

Ky është një aktivitet i përvitshëm që ka nisur në vitin 2002. E bukura është në pjesën lart të gjithë duhet të vishen si zakonisht: me xhup të trashë, shall, kapuç, por poshtë duhet ta durojnë të ftohtin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065940856933594
array(1) { ["section"]=> string(67) "pa-pantallona-ne-metro-amerikanet-zhvishen-ne-diten-e-shenuar-29659" }