Pacolli vizitë në SHBA, këta janë zyrtarët që do të takojë

Publikuar tek: rajon, më 15:47 29-11-2017 Pacolli vizitë në SHBA, këta janë zyrtarët që do të takojë

Ministri i Jashtëm i Kosovës dhe njëkohësisht zv.kryeministri, Behgjet Pacolli ndodhet në SHBA. Mësohet se Pacolli do të zhvillojë një takim me Këshilltarin për Siguri Kombëtare të Presidentit Trump.

Po ashtu do të takohet edhe me Gjeneralin H.R Mc Master, Ndihmës Sekretarin e Depatamentit Amerikan të Shtetit për Evropë dhe Euro-Azi.

Gjatë ditës së sotme pritet që Pacolli të shpalosë planin për zhvillimin ekonomik të vendeve të Ballkanit perëndimor. 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frikë në aeroportin shqiptar, futen eksploziv e armë në aeroplan
Çfarë ka bërë Sali Berisha që janë 'çmendur' mediat greke? (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.047001838684082
array(1) { ["section"]=> string(64) "pacolli-vizite-ne-shba-keta-jane-zyrtaret-qe-do-te-takoje-101232" }