Paditet aktori Jim Carrey si shkaktar i vdekjes së ish të dashurës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:50 19-09-2016 Paditet aktori Jim Carrey si shkaktar i vdekjes së ish të dashurës

Bashkëshorti i Cathriona White, e cila pak kohë para se të vdiste ishte në një lidhje me aktorin Jim Carrey, ka paditur këtë të fundit duke e akuzuar si shkaktar të vdekjes së saj.

White, e cila ishte gjithashtu aktore, u gjet e vdekur në vaskën e shtëpisë së saj për shkak të mbidozës nga barna si Ambien, Percocet dhe Poprandol. Por bashkëshorti i saj, Mark Burton, thotë se Jim Carrey është fajtor për shkak se ka qenë ai që e ka furnizuar viktimën me barna ilegale dhe vdekjeprurrëse.

Screasdaedggggrr544hot_1.jpg

Midis të tjerash ai e akuzon Carrey se nuk pagoi asnjë qindarkë për funeralin e saj dhe u shfaq në Irlandë vetëm për “shoë” ndërsa mediat botërore raportonin.

Bruton gjithashtu thotë se ka bindjen që Jim Carrey i dërgoi një mesazh në telefon viktimës, si tentativë për të fshehur faktin që ishte ai që e kishte furnizuar me barnat vdekjeprurrëse.

Screasdasddnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14079689979553
array(1) { ["section"]=> string(72) "paditet-aktori-jim-carrey-si-shkaktar-i-vdekjes-se-ish-te-dashures-53448" }