Paditet Johnny Depp, rrahu anëtarin e ekuipazhit në gjendje të dehur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 11-07-2018 Paditet Johnny Depp, rrahu anëtarin e ekuipazhit në gjendje të dehur Johnny Depp

Johnny Depp është paditur për shkak se dyshohet se ka dhunuar një anëtari të ekuipazhit gjatë skenave të filmit të tij të ardhshëm, City of Lies.

Dokumentet e gjykatës, të parashtruara nga Gregg "Rocky" Brooks në Los Angeles të hënën, pretendojnë se aktori e ka grushtuar dy herë në brinjë jashtë hotelit Los Angeles 'Barclay.

Gjithashtu raportohet se 55-vjeçari ishte i dehur dhe kishte konsumuar drogë.

Truprojat e Johnny e detyruan aktorin që të largohej nga grupi.

Si pjesë e grindjeve, Brooks pretendon se pasi Depp e sulmoi verbalisht dhe fizikisht, aktori i ofroi atij 100,000 dollarë për ta qëlluar në fytyrë, që ti kthente goditjen.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ishte 11 vjeçe kur humbi nënën, këngëtarja shqiptare prek me rrëfimin për të (FOTOT)
Gentian Zenelaj sqaroi sherrin me aktorët, i përgjigjet rrufeshëm Jul Deda: Ai e ka me mua, të vijë të më thotë... »
Article Logic
Execution time: 0.027196884155273
array(1) { ["section"]=> string(74) "paditet-johnny-depp-rrahu-anetarin-e-ekuipazhit-ne-gjendje-te-dehur-127540" }