Pak ditë nga ardhja në jetë, Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e djalit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 10-02-2019 Pak ditë nga ardhja në jetë, Elita dhe Gjiko zbulojnë emrin e djalit

Pak kohë ka mbetur deri në ardhjen në jetë të djalit  së Elita Rudit dhe Gjikos.

Çifti janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku veçanërisht publikon foto herë pas here nga shtatzënia.

Ata janë duke u përgatitur me të gjitha detajet, nga dhoma e bebit e deri tek më i vogli.

Sipas ‘Prive’ mësohet  se Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur edhe emrin e bebes mirëpo atë po e mbajnë goxha sekret.

Screenshot_20-9.jpg

elita-1-452x450.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Ishte histori e bukur, nuk e shpëtuam dot’, ish-bashkëshortja e Stines qan në transmetim direkt (FOTO)
E HABITSHME! Rezart Veleshnja mohon GJITHÇKA pasi akuzoi të dashurën: Do e çoj në PROKURORI (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.02583909034729
array(1) { ["section"]=> string(74) "pak-dite-nga-ardhja-ne-jete-elita-dhe-gjiko-zbulojne-emrin-e-djalit-152305" }