Pak minuta para intervistës me kryeministrin Rama, qeni i turret gazetares Eni Vasili (FOTO+VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:40 14-11-2017 Pak minuta para intervistës me kryeministrin Rama, qeni i turret gazetares Eni Vasili (FOTO+VIDEO)

Mbrëmjen e sotme kryeministri Rama do të jetë i ftuar në emisionin “studio e hapur” në një intervistë lidhur me çështjet e aktualitetit.

Por vetëm pak minuta para se të fillojë intervista me kryeministrin Rama, gazetares Eni Vasili i ka ndodhur një “suprprizë” e pa këndëshme.

Në korridoret e televizionit ajo është hasur me një qen të stërvitur të gadës i cili po mbahej nga kujdestari i tij gjatë kontrollit rutinë në studio.

E shtyrë nga kureshtja gazetarja Vasili ka tentuar ta përkëdhelë qenin, por në një moment ai ka vendosur këmbët në trupin e saj, gjë e cila e frikësuar pa masë gazetaren.

Gazetarja Vasili e ka postuar këtë moment në profilin e saj në rrjetet sociale, duke e përshkruar, “Qeni i "kryeministrit" kundër kazanit”.

Më poshtë postimi: 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Dru hyre, dru dole, të bëri një plakë për ujë të ftohtë”, Rama i kthehet komentuesit: Pyete njëherë...
Habit moderatorja e njohur, disa javë pas lindjes shfaqet në formë tepër të mirë »
Article Logic
Execution time: 0.027215957641602
array(1) { ["section"]=> string(101) "pak-minuta-para-intervistes-me-kryeministrin-rama-qeni-i-turret-gazetares-eni-vasili-foto-video-99574" }