Pak orë pas protestës, Edi dhe Linda Rama, krah për krah mes bulevardit (Foto)

Publikuar tek: politike, më 19:57 08-12-2015 Pak orë pas protestës, Edi dhe Linda Rama, krah për krah mes bulevardit (Foto)

E ndërsa Bashkia e Tiranës ka nisur punën për pastrimin e bulevardit të dëmtuar, kreu i qeverisë është parë i shoqëruar me bashkëshorten e tij duke ecur në këmbë drejt hotel "Rogner".

Deputeti Erion Braçe, Edi dhe Linda Rama kanë qenë duke vajtur mbrëmjen e sotme në promovimin e librit të Fred Abrahams, ndërsa janë fotografuar duke ecur të pashoqëruar nga truprojat e sigurisë.

Lexo edhe: Linda Rama me uniformë policie ne prezantimin e librit të Fred Abrahams (Foto)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e opozitës parë nga lart, ja sa njerëz u mblodhën (Foto)
Shkëlzen Berisha jep "super lajmin" për bunkerin »
Article Logic
Execution time: 0.011831045150757
array(1) { ["section"]=> string(80) "pak-ore-pas-protestes-edi-dhe-linda-rama-krah-per-krah-mes-bulevardit-foto-27276" }