Pak orë pas publikimit të këngës së re, ‘DJ’ me famë botërore kërkon bashkëpunim me Era Istrefin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:59 24-02-2017

Vetëm pak orë pasi Era Istrefi ka publikuar këngën e re në anglisht ‘Redrum’, DJ me famë botërore Afrojack i ka kërkuar asaj një bashkëpunim.

Fillimisht Afrojack ka vlerësuar zërin e Erës dhe më pas kërkon nga kompania Ultra Music, që menaxhon këngëtaren, që të kontrollojë email-in. Në fund, DJ i ka kërkuar vet Erës që të bisedojnë personalisht.

Tashmë është e qartë se karriera e Era Istrefit në tregun ndërkombëtar ka nisur në mënyrën më të mirë. 

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14520907402039
array(1) { ["section"]=> string(99) "pak-ore-pas-publikimit-te-kenges-se-re-dj-me-fame-boterore-kerkon-bashkepunim-me-era-istrefin-69874" }