Pak para intervistës me Ramën, Eni Vasili poston foton që provokon komente të shumta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:33 21-03-2017 Pak para intervistës me Ramën, Eni Vasili poston foton që provokon komente të shumta

Vetëm pak çaste përpara se të jetë drejtpërdrejt në emisionin e saj “Studio e Hapur” përballë kryeministrit Edi Rama, gazetarja Eni Vasili ka hedhur këtë foto në rrejtin social Facebook.

asdqed22222.jpg

“Pas gati 60 minutash do jemi live ...”, shkruan Vasili në foton që është postuar kokë poshtë, mesa duket gabimisht, çka duket se ka provokuar edhe komente të shumta.

“Enushke rrotullo foton mos i shih gjërat kokëposhtë se ka shpres akoma për shqiptarët hahahaha???????????”, i shkruan dikush gazetares Vasili.

“Të presim por së mbari...”, shkruan një tjetër ndërsa dikush thotë “Na këpute qafën Eni Vasili”.

Megjithatë nuk mungojnë as komentet që i kërkojnë gazetares të tregohet e “ashpër” dhe ta “gozhdojë” Ramën me pyetje.

Ja dhe foto siç duhet të jetë:

asdqed22222_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068805932998657
array(1) { ["section"]=> string(89) "pak-para-intervistes-me-ramen-eni-vasili-poston-foton-qe-provokon-komente-te-shumta-72700" }