Pak pas ndarjes ish- i dashuri e zëvendëson Era Istrefin me emrin e njohur shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:10 13-01-2018 Pak pas ndarjes ish- i dashuri e zëvendëson Era Istrefin me emrin e njohur shqiptar (FOTO)

Para pak kohësh Era Istrefi dhe Faton Shoshi i dhanë fund lidhjes dhe njëkohësisht edhe bashkëpunimit në muzikë. Ishte Fatoni ai që në nja dalje televizive pranoi publikisht se me këngëtaren kishte marrë fund gjithçka.

Ndërkohë nuk ka vonuar shumë dhe ish-menaxheri e ka zëvendësuar Erën.

Dyshimet janë hedhur pas një fotoje që Shoshi ka publikuar në Instagram. Në foto shfaqet këngëtari i njohur Butrint Imeri mes anëtarëve të kompanisë AVD Digital dhe mendohet se ky i fundit është zëvendësuesi i Erës në kompani.

Megjithatë gjithçka mbetet për tu parë.

faton.PNG

 

9f7732f5-de48-4b91-96a7-8f652761bf91---0-.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U gjet më në fund, sozia e Kim Kardashian…një shqiptare ( FOTO)
U përdhunua 12 vjeç, reagon e ëma e Eliza Dushkut: Kisha frikë »
Article Logic
Execution time: 0.019660949707031
array(1) { ["section"]=> string(94) "pak-pas-ndarjes-ish-i-dashuri-e-zevendeson-era-istrefin-me-emrin-e-njohur-shqiptar-foto-106469" }