Pako me substancë të bardhë në zyrën e Barack Obamës, ekipet anti-terror në vendngjarje

Publikuar tek: bota, më 19:22 13-02-2018 Pako me substancë të bardhë në zyrën e Barack Obamës, ekipet anti-terror në vendngjarje

Një pako e dyshimtë me një substancë të bardhë në brendësi të saj ka mbërritur në zyrën e ish presidentit amerikan Barack Obama.

Ekipet anti-terror kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje në Uashington DC dhe kanë nisur hetimet. Sipas mediave amerikane substanca brenda pakos është në formë pudre.

Po një substancë e ngjashme mbërriti dje me postë në adresë të djalit të presidentit amerikan, Donald Trump Junior.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dorëhiqet ministri i Jashtëm holandez, gënjeu për takimin me Putin
Martin Schulz dorëhiqet nga kreu i SPD pas koalicionit me Merkel »
Article Logic
Execution time: 0.018203973770142
array(1) { ["section"]=> string(93) "pako-me-substance-te-bardhe-ne-zyren-e-barack-obames-ekipet-anti-terror-ne-vendngjarje-110146" }