Pallati i Kongreseve transformohet tërësisht për ceremoninë e sotme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:49 10-09-2016 Pallati i Kongreseve transformohet tërësisht për ceremoninë e sotme

Holli i Pallatit të Kongreseve është duke u transformuar tërësisht për të qenë gati për ceremoninë e dasmës që do të zhvillohet mbrëmjen e sotme.

Djali i pronarit të Ora News, Ylli Ndroqit, do të organizojë ceremoninë e dasmës pikërisht në këtë ambient, ku të ftuar do të jenë personazhe të njohura të politikës, medias, artit dhe sportit.

Me dekorin është duke punuar “Geraldina Sposa”, çka premton për një ambient spektakolar.

Lexo edhe: E gjithë qeveria në dasmën e djalit të ‘bosit’ të medias shqiptare, ja çfarë u ndalohet në ceremoni

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013411045074463
array(1) { ["section"]=> string(73) "pallati-i-kongreseve-transformohet-teresisht-per-ceremonine-e-sotme-52538" }