Paloka braktis Kuvendin e Shqipërisë: Këtu nuk drejton Ruçi dhë përdorimi i kokainës për kryeministrat është i ndaluar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:58 14-10-2017 Paloka braktis Kuvendin e Shqipërisë: Këtu nuk drejton Ruçi dhë përdorimi i kokainës për kryeministrat është i ndaluar

Nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, ditën e djeshme mungoi në seancën plenare dhe arsyen e kësaj mungese na e sqaron sot.

Paloka është bërë pjesë e Unionit Ndërparlamentar, aty ku siç shkruan me nota të forta akuzash “nuk drejton Ruçi dhë përdorimi i kokainës për kryeministrat është i ndaluar”.

KOMENTI I PALOKËS:

Mungova dje ne sallen e Kuvendit per te qene i pranishem ne nje tjeter salle ,ate te Unionit Nderparlamentar . Ketu nuk drejton Ruci dhe perdorimi i kokaines eshte i ndaluar, sidomos per kryeministrat.

paloka1.jpg

paloka.jpg

paloka2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023403167724609
array(1) { ["section"]=> string(123) "paloka-braktis-kuvendin-e-shqiperise-ketu-nuk-drejton-ruci-dhe-perdorimi-i-kokaines-per-kryeministrat-eshte-i-ndaluar-95879" }