Paloka lëshon ‘bombën’: Gjiknuri ministri tjetër i Ramës i lidhur me drogën dhe krimin! Tik-tak-tik tak...

Publikuar tek: barometri, më 08:17 31-05-2018 Paloka lëshon ‘bombën’: Gjiknuri ministri tjetër i Ramës i lidhur me drogën dhe krimin! Tik-tak-tik tak...

Deputeti i PD, njëherazi nënkryetari i PD Edi Paloka tregon hapur emrin e ministrit që sipas tij është i lidhur me drogën dhe krimin e organizuar, në kohën kur zyrtarë të PD kanë paralajmëruar për të tjera "bomba" e përgjime që implikojnë dy ministra të tjerë të qeverisë Rama 2.

Bëhet fjalë për ministrin e Infrastukturës Damian Gjiknuri. Sipas Palokës, gjithçka është e dokumentuar.

“Merr masa mos të vjedhin edhe shtëpinë e tezes ose ndokujt tjetër. Tik tak tik tak Damian....” paralajmëron Paloka Gjiknurin duke i dhënë kështu mesazhin se “ora erdhi”.

KOMENTI I PLOTË:

Damian Gjiknuri, ke dhe ti dosjet e tua prej muajsh për lidhjet e tua me drogën dhe krimin e organizuar. Gjithcka është e dokumentuar, ta dish se nuk të shpetojne dot për shumë gjatë Rama-Marku-Xhafa-Prela. Merr masa mos të vjedhin edhe shtëpië e tezes ose ndokujt tjetër. Tik tak tik tak Damian....

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02344012260437
array(1) { ["section"]=> string(106) "paloka-leshon-bomben-gjiknuri-ministri-tjeter-i-rames-i-lidhur-me-drogen-dhe-krimin-tik-tak-tik-tak-122714" }