Pamela Anderson i çmend të gjithë në restorant, nxjerr gjoksin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:43 07-11-2016 Pamela Anderson i çmend të gjithë në restorant, nxjerr gjoksin (FOTO)

Ylli Pamela Anderson ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën në një restorant të ri në Catch, LA të Hollivudit.

49-vjeçarja, siç raporton Daily Mail ekspozoi gjoksin përmes këtij fustani dhe i mbërtheu të gjithë teksa hyri në restorant.

Prag të 50-ave por gjoksi i saj vazhdon të mbetet bombastik, siç kuptohet edhe nga këto foto.

ne1.jpg

 

 ne.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019640207290649
array(1) { ["section"]=> string(72) "pamela-anderson-i-cmend-te-gjithe-ne-restorant-nxjerr-gjoksin-foto-58651" }