PAMJE SHOKUESE +18/ Shefi i POLICISË ngacmon seksualisht vajzën 15 vjeçare: Hajde hyp në makinë (NËNA RREFEN TMERRIN- FOTO/ VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:31 11-02-2019 PAMJE SHOKUESE +18/ Shefi i POLICISË ngacmon seksualisht vajzën 15 vjeçare: Hajde hyp në makinë (NËNA RREFEN TMERRIN- FOTO/ VIDEO) Shefi i policise Berhan Bajrakurti

Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb.al.

Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare.

Nëna nuk identifikohet por rrëfen për newsbomb.al gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa pohon se familja e saj do të largohet nga Shqipëria pas kësaj ngjarjeje.

Bëhet fjalë për shefin e policisë së zonës Grumiere (Malësi e Madhe), Berhan Bajrakurti.

Shefi i policisë e ka marrë në makinë vajzën, e ka telefonuar e madje ka kryer akte të turpshme në bisedat me të në telefon.

E ëma pohon se pasi ka parë pamjet e turpshme, dhe ka folur me vajzën, ka marrë videot e bashkë me të bijën ka shkuar në komisariatin e Koplikut për ta denoncuar por aty askush nuk e ka pritur.

“Jam prind i një vajze 15 vjeçare nga Malësia e Madhe, fshati Gruemiere. Dua të denoncoj këtë shtet të kapur nga perversiteti e imoraliteti që po na detyron të ikim nga ky vend, marrë shkas nga ngjarjet e fundit që kanë ndodhur, ku jan përdhunuar vajza minorene. Atë fat e ka patur dhe vajza ime duke u ngacmuar nga shefi i policisë së zonës Gruemiere shetetasi Berhan Bajrakurti. Para 4 ditësh me vjen vajza nga shkolla e shqetësuar, e pyeta se cfarë kishte. Ajo pati frikë të më rrëfente.

Pas disa oresh arriti të më tregoje se kishte dalë para ky njeri duke e ngacmuar dhe duke i thënë hajde hyp në makinë me mua të bej xhiro me makinë. E kishte ndjekur vajzën deri në afërsi të shtëpisë. Nuk ishte hera e parë që e përndiqte pasi këtë gjë e ka bërë edhe nëpërmjet telefonit duke i telefonuar vajzën duke i dalë nudo  dhe duke kryer veprime të ndyra. Vajza e kishte filmuar këtë person, me të marr filmimet me vajzën, i drejtohem komisariatit  Koplik. Me të shku tek dera na erdhi për 5 minuta pasi mbërritëm, personi në fjalë, pra punonjësi i policisë Berhani. Më kapi për krahu, më nxorri veçmas duke më bërë presion se do të zhduk do ju shfaros”, rrëfen nëna e vajzës për newsbomb.al.

“Të gjindur para kësaj situate ku asnjë punonjës nuk na dilte në krah as për të na pyetur për çfarë keni ardhur, u larguam. Te nesërmen vajtëm tek drejtoria e policisë Shkodër, kërkuam shefin më të madh  të policisë Shkodër të takonim por nuk na u mundësua ai takim, pasi vetë kupola e Shkodrës e policisë ishte nga Malësia e Madhe. Na thanë që mos u merrni me Malësor se janë të pa prekshëm”, vazhdon më tej rrëfimin nëna ndërsa thekson se pas kësaj do largohen nga zona ose nga Shqipëria.

Tanimë i takon organeve kompetente të hetojnë rreth këtij rasti./ Newsbomb.al

KUJDES, pamjet video janë vërtet të turpshme, edhe pse newsbomb.al po i publikon të çensuruara!

 ba.jpg

51801911_371865490279984_4192719595154440192_n.jpg52126763_393915374705112_489735028905869312_n.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhuna ndaj mjekut në QSUT, Manastirliu merr MASA të rrepta: Nuk do lejohen që familjarët e pacientëve...
'Cez', Taulant Balla: Nuel Kalaj në Kosovë, të vijojnë hetimet (Akuza të forta Shkëlzen Berishës) »
Article Logic
Execution time: 0.0050508975982666
array(1) { ["section"]=> string(130) "pamje-shokuese-18-shefi-i-policise-ngacmon-seksualisht-vajzen-15-vjecare-hajde-hyp-ne-makine-nena-rrefen-tmerrin-foto-video-152367" }