PAMJE TË RËNDA, përdhunuan për vdekje 10-vjeçarin, varen në publik 3 pedofilët

Publikuar tek: bota, më 14:00 10-08-2018 PAMJE TË RËNDA, përdhunuan për vdekje 10-vjeçarin, varen në publik 3 pedofilët

Tre pedofilë janë vrarë dhe më pas varur në publik pasi kishin përdhunuar dhe vrarë brutalisht një djalë 10-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në Jemen ku tre përdhunuesit, të cilit ishin të veshur me uniforma blu, pasi u prangosën, u urdhëruan të qëndronin me ballë poshtë. Më pas u qëlluan 5 herë në zemër.

Pas ekzekutimit me armë, trupat e tyre u varën lart në ajër nga një vinç.

Dënimi me vdekje është i ligjshëm në Jemen dhe vendi mban një shifër rekord në botë sa i përket numrit të ekzekutimeve.

 

Screenshot_7.jpgScreenshot_8.jpgScreenshot_9.jpgScreenshot_10.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lindi me 4 gishta dhe pa kocka në gjunjë, habit me talentin e tij 17-vjeçari (VIDEO)
SHBA ‘ndëshkon’ Turqinë, dyfishon çmimin e dy prej eksporteve kryesore »
Article Logic
Execution time: 0.020205974578857
array(1) { ["section"]=> string(83) "pamje-te-renda-perdhunuan-per-vdekje-10-vjecarin-varen-ne-publik-3-pedofilet-130718" }