Pamjet e rënda, Dhurata Dora ndërpret koncertin, ja çfarë ndodhi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 05:58 30-03-2018 Pamjet e rënda, Dhurata Dora ndërpret koncertin, ja çfarë ndodhi (VIDEO)

Dhurata Dora

Dhurata Dora është një nga këngëtaret e momentit më e pëlqyer nga të rinjtë. Këngët e saj kthehen menjëherë në hite.

Mirëpo, diçka e pakëndshme ka ndodhur me këngëtaren teksa ajo ishte duke performuar në një koncert në Gjermani. Disa djem u përfshinë në një sherr përpara skenës ku ajo po këndonte. Dhurata e vazhdoi për pak çaste këngën, por më pas e ndërpret pasi situata agravoi më shumë.

Siç shihet nga pamjet djemtë u përfshinë në një sherr dhe turma e njerëzve u afrua tek ata.

Është dashur ndërhyrja e punonjësve të sigurimit që situata të qetësohet.

Ndiqni video!

 

 

17662093_1077674252337462_7961401793638825984_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « UEFA i thyen zemrën Rashelit, bën reagimin e ashpër
Turjan Hyska feston ditëlindjen, ja si e uron i vëllai (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.017069101333618
array(1) { ["section"]=> string(75) "pamjet-e-renda-dhurata-dora-nderpret-koncertin-ja-cfare-ndodhi-video-115013" }