“Panairi i ëmbëlsirave” të Blendi Klosit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:15 29-04-2016 “Panairi i ëmbëlsirave” të Blendi Klosit

“Panairi i ëmbëlsirave”, kështu e quan familjen e tij ministri i Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi.

Ministri ka shpërndarë këtë fotografi të dy fëmijëve të tij dhe bashkëshortes Nora. Ditën e djeshme, kur u çel edhe Panairi i Punës 2016, në mbrëmje, Klosi e ka mbajtur frymën në shtëpi për të darkuar me "ëmbëlsirat" e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021998882293701
array(1) { ["section"]=> string(44) "panairi-i-embelsirave-te-blendi-klosit-38996" }