Panik në ajër, aeroplani i nisur nga Parisi drejt uljes emergjente

Publikuar tek: bota, më 18:59 02-10-2016 Panik në ajër, aeroplani i nisur nga Parisi drejt uljes emergjente

Pasagjerët e një aeroplani të nisur ditën e sotme nga Parisi janë përfshirë nga tmerri kur është njoftuar gjendja e emergjencës.

Shkaqet janë ende të paqarta. Sipas mediave në vend, aeroplani i nisur nga Parisi me destinacion kryeqytetin e Algjerisë, është detyruar të kthehet sërish për ulje emergjence në aeroportin “Orly”. Forca të shumta policie dhe ambulanca kanë mbërritur në pistën e aeroportit në pritje të avionit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024174928665161
array(1) { ["section"]=> string(71) "panik-ne-ajer-aeroplani-i-nisur-nga-parisi-drejt-uljes-emergjente-54858" }