Panucci gati të largohet nga Shqipëria, zbulohet oferta në Itali

Publikuar tek: sport, më 12:43 24-12-2018 Panucci gati të largohet nga Shqipëria, zbulohet oferta në Itali

Christian Panucci mund të lërë kombëtaren shqiptare. Ky lajm po qarkullon ditën e sotme në mediat italiane.

Sipas “Il Messaggero”, trajneri italian pritet të rikthehet tek skuadra e Romës si zëvendësuesi i Di Françeskos.

Siç shkruajnë mediat atje trajneri i Kombëtares shqiptare është gati të largohet. “Il Messaggero” raporton se Panuçi po qëndron në prapaskenë dhe në ditët e ardhshme  mund të këtë një takim me drejtuesit e romanëve.

Kujtojmë se Roma nuk po kalon një moment të mirë në kampionat dhe pas humbjes ndaj Juvetusit pozitat e trajnerit janë lëkundur ndjeshëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006709098815918
array(1) { ["section"]=> string(70) "panucci-gati-te-largohet-nga-shqiperia-zbulohet-oferta-ne-itali-146319" }