Panucci lë Shqipërinë për Romën? Reagon Armand Duka

Publikuar tek: sport, më 12:21 25-12-2018 Panucci lë Shqipërinë për Romën? Reagon Armand Duka

Reagon kreu i FSHF, Aramand Duka pas lajmit të publikuar nga mediat italiane se dretuesit e ekipit të Romës kanë nisur kontaktet me teknikun e kombëtares Christian Panuccin.

I ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus”, presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka folur për këtë lajm.

“Nuk e kam lexuar. Mund të jetë ndonjë “lajm i rremë”, mund të jetë e vërtetë ndonjë telefonatë. Por, besoj se nuk ndodh që një trajner profesionist si Panucci që të bëjë biseda të tjera në një kohë që është trajner i Shqipërisë. Nuk mund të komentoj. Mund t’ju them me bindjen timen që Panucci dhe të gjithë ata që janë profesionistë, të bëjnë negociata për kontrata ndërkohë që janë nën kontratë”, tha Duka

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021439790725708
array(1) { ["section"]=> string(57) "panucci-le-shqiperine-per-romen-reagon-armand-duka-146445" }