Panuçi i befason të gjithë, përgatit një Shqipëri sulmuese mbrëmjen e sotme

Publikuar tek: sport, më 16:39 13-11-2017 Panuçi i befason të gjithë, përgatit një Shqipëri sulmuese mbrëmjen e sotme

Mbrëmjen e sotme në ora 18:30 kombëtarja shqiptare do të zbresë në arenën e Antalias për t'u përballur me Turqinë në një ndeshje miqësore.

Por vetëm pak orë para startit të ndeshjes, media të ndryshme kanë publikuar formacionin e mundshëm që do të zbresë sonte në fushë.

Trajneri italian ka guxuar shumë me formacionin që ka hedhur në fushë duke rreshtuar një numër të madh sulmuesish. Kështu me shumë gjasa mbrëmjen sotme në fushë që nga fillimi pritet të jenë Sadiku, Grezda dhe Roshi, duke formuar “tridhembëshin” që do të kërkojë golin.

Në portë Berisha është i konfirmuar me dëmtimin e Strakoshës, ndërsa në mbrojtje pritet të ketë ndryshime, pasi Hysaj, Ajeti dhe Mavraj duken të sigurtë ndërsa në balotazh janë Balliu dhe Aliji për një fanellë titullari.

Mesfusha është pjesa më enignatike, pas dëmtimeve dhe penalizimeve që kanë futbollistët e këtij reparti. 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humbi botërorin e peshëngritjes në SHBA, shpërthen Daniel Godelli: TURP për federatën e shtetin, ju doni SERVILA
Panucci surprizon sërish: Ja formacionet zyrtare Turqi-Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.020751953125
array(1) { ["section"]=> string(80) "panuci-i-befason-te-gjithe-pergatit-nje-shqiperi-sulmuese-mbremjen-e-sotme-99408" }