Paolo DYBALA te Real Madrid? E konfirmojnë mediat italiane

Publikuar tek: sport, më 22:00 29-08-2018 Paolo DYBALA te Real Madrid? E konfirmojnë mediat italiane Paolo Dybala

Mbrëmjen e sotme është përfolur në mediat e huaja se Real Madrid ka një akord për 180 milion euro për të sjellë në “Santiago Bernabeu”, Paolo Dybala.

Megjithtë mediat italiane raportojnë se gjithçka ishte një “Fake News” dhe asnjë nuk është e vërtetë, pasi ky lajm është “gatuar” në Argjentinë, por që shumë shpejtë është zbuluar se është vetëm një thashethem.

Kujtojmë që sonte Real Madrid ka zyrtarizuar rikthimin nga Lyon të sulmuesit Mariano Diaz, që do të ketë konkurencë me Karim Benzema për një vend titullari te kampionët e Europës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dy ditë pas operacionit, lojtari i kombëtares ngrihet në këmbë (VIDEO)
Pas operacionit Odise ROSHI ngrihet në këmbë, fieraku në garë me kohën »
Article Logic
Execution time: 0.0048210620880127
array(1) { ["section"]=> string(64) "paolo-dybala-te-real-madrid-e-konfirmojne-mediat-italiane-132580" }