Para 8 tetorit publikohet edhe një tjetër këngë për Kombëtaren (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 06-10-2015

Ndeshja e 8 tetorit Shqipëri-Serbi është parë si një mundësi e mirë nga disa këngëtarë për të publikuar nga një këngë me temë patriotike.

“Shqipëri o nëna ime” është këngë me e fundit e publikuar nga Arta Bajrami, Gold AG dhe Don Arbas kushtuar Kombëtares shqiptare. 

Lexo edhe: Bëhuni pjesë e konkursit të Newsbomb.al për ndeshjen Shqipëri-Serbi

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027107000350952
array(1) { ["section"]=> string(74) "para-8-tetorit-publikohet-edhe-nje-tjeter-kenge-per-kombetaren-video-22494" }