Para dhënies së konkluzioneve për negociatat me BE, zbuloni me kë u takua në lokal eurodeputeti Kukan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:03 14-02-2018 Para dhënies së konkluzioneve për negociatat me BE, zbuloni me kë u takua në lokal eurodeputeti Kukan

E tërhequr nga jeta politike aktive, por prezent në tryezat me ndërkombëtarët që nuk ia harrojnë kontributet.

Valentina Leskaj, ish nënkryetare e Kuvendit, mëngjesin e djeshëm është fotografuar me Presidentin e Delegacionit per Europen Juglindore dhe Raporterin për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Eduard Kukan.

Gjithçka ka ndodhur përpara dhënies së konkluzioneve nga Komisioni Ndërparlamentar i Stabilizim Asociimit të Shqipërisë me Bashkimin Evropian. Dhe duket se zyrtarët e Brukselit, vazhdojnë të mbeten në kontakt me miqtë e tyre në Shqipëri.

Për një kohë të gjatë zonja Leskaj ka qenë e para grua në një post të lartë, atë të zv.presidentes së Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, si dhe raportere për Shqipërinë.

 

28052582_10156972491893765_1249617224_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Debati me Kumbaron, ‘shpërthen’ zyrtari i PD: Pseudo artistë, keni bërë vila e asete duke u servilosur
Shën Valentini, Berisha publikon foto me bashkëshorten: Dita që të le pa fjalë... »
Article Logic
Execution time: 0.0043489933013916
array(1) { ["section"]=> string(107) "para-dhenies-se-konkluzioneve-per-negociatat-me-be-zbuloni-me-ke-u-takua-ne-lokal-eurodeputeti-kukan-110202" }