Para kuvendit gëlojnë protestuesit, shikoni ç’po ndodh tani në taracë të godinës parlamentare (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:12 18-12-2017 Para kuvendit gëlojnë protestuesit, shikoni ç’po ndodh tani në taracë të godinës parlamentare (FOTO)

Ndërsa sapo ka nisur seanca parlamentare, ku ndër pikat që do trajtohet është edhe votimi i kryeprokurori i ri i përkohshëm, ajo që bien në sy janë masat e rrepta dhe të shtuara të policisë.

Në maje të taracës së godinës së parlamentit të Shqioërisë janë vënë re forca policie që monitorojnë nga lart godinës për të shmangur ndonjë incident.

Në këtë protestë janë vënë edhe edhe kordonë të shumtë policie dhe masa të rrepta duke bllokuar disa akse kryesore të Tiranë.   

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16846895217896
array(1) { ["section"]=> string(104) "para-kuvendit-gelojne-protestuesit-shikoni-c-po-ndodh-tani-ne-tarace-te-godines-parlamentare-foto-103478" }