Para parlamentit, Saimir Tahiri publikon foton me deputetët e gjeneratës tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:39 05-10-2017 Para parlamentit, Saimir Tahiri publikon foton me deputetët e gjeneratës tjetër

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri pas punimeve të seancës plenare ka përfituar të bëjë një foto me disa fëmijë të vegjël që kanë ndjekur seancën plenare.

Foton Tahiri e ka shpërndarë në rrjetet sociale me një mbishkrim tejet domethënës.

Ai shkruan “Parlamenti, gjenerata tjeter, Sigurisht me mire se sot”. Tahiri njihet si një nga politikanët që mbështet më shumë të rinjtë dhe angazhimin e tyre në qeverisje.

Më poshtë statusi i plotë i Saimir Tahiri:

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20440292358398
array(1) { ["section"]=> string(84) "para-parlamentit-saimir-tahiri-publikon-foton-me-deputetet-e-gjenerates-tjeter-94849" }