Para se të shkonte në Prokurori, Tahiri në këmbë krah për krah me gruan e jetës (FOTO PAPARACI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:48 27-10-2017 Para se të shkonte në Prokurori, Tahiri në këmbë krah për krah me gruan e jetës (FOTO PAPARACI)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri sot ka dhënë dëshminë e tij përpara 2 prokurorëve Vladimir Mara dhe Dritan Premçi, në Prokurorinë e Krimeve të Rënda.

Para se deputeti i PS të shkojë në Prokurori është fotografuar nga Gazeta Shqiptare, teksa shëtit krah më krah me bashkëshorten, përpara kryeministrisë.

I qetë dhe pa asnjë shqetësim duket në këtë foto Tahiri, i cili gjithmonë është shprehur i gatshëm të dëshmojë lidhur me zbardhjen e të vërtetës.

Deputeti i PS pasi ka dhënë dëshminë, ka dalë nga Prokuroria pas 2 orësh e 30 minutash.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016504049301147
array(1) { ["section"]=> string(98) "para-se-te-shkonte-ne-prokurori-tahiri-ne-kembe-krah-per-krah-me-gruan-e-jetes-foto-paparaci-97449" }