Parakalonte në Tapetin e Kuq, rrëzohet keq aktorja hollivudiane (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:14 03-09-2016 Parakalonte në Tapetin e Kuq, rrëzohet keq aktorja hollivudiane (FOTO)

Fustanet e gjata dhe të ngushta kanë qenë gjithmonë në trend kur bëhet fjalë për parakalim në Tapetin e Kuq.

Por, Festivali i Filmit në Venecia ka shkuar si mos më keq për aktoren 42-vjeçare nga Koreja e Jugut Moon So-ri.

Moon So-ri teksa parakalonte në Tapetin e Kuq është penguar nga fustani i saj i gjatë dhe nhuk ka arritur të kontrollojë dot veten dhe është rrëzuar.

Aktorja tentoi të kalonte gjithçka me një të qeshur, por nga fotot vihet re se sa është shqetësuar realisht ajo.

 

fustani3.jpgfustani2.jpgfustani1.jpgFUSTANI.jpgfustani4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043553113937378
array(1) { ["section"]=> string(73) "parakalonte-ne-tapetin-e-kuq-rrezohet-keq-aktorja-hollivudiane-foto-51731" }