Parashikimi i motit, ja çfarë pritet në vijim

Publikuar tek: aktualitet, më 12:56 14-03-2018 Parashikimi i motit, ja çfarë pritet në vijim Foto ilustruese

Mesa duket dita me diell nuk do të zgjasë më shumë, pasi priten reshje të dobëta në shumë qarqe të vendit.

Në qarkun e Lezhës priten reshje lokale mesatare, ndërsa qarqet e jugut pritet të kenë reshje lokale të dobëta.

TEMPERATURAT
Nesër (e enjte, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 8 / 16 °C
në vendet e ulëta: 5 / 17 °C
në vendet malore: 1 / 12 °C
ERA
Sot pasdite (e mërkurë, dt.14) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare, ndërsa nesër (e enjte, dt.15) deri e fortë në bregdet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha MAHNITET në Elbasan, veçon 3 sektorë! Shikoni njeriun SPECIAL që e shoqëron
KRIMI HORROR në Tiranë, xhaxhai i del në mbrojtje 21-vjeçares: Ju tregoj të vërtetën »
Article Logic
Execution time: 0.018740892410278
array(1) { ["section"]=> string(51) "parashikimi-i-motit-ja-cfare-pritet-ne-vijim-113234" }