Parashikimi i motit, ja si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:24 14-06-2018 Parashikimi i motit, ja si pritet të jetë sot

Kthjellime e vranësira kalimtare vijojnë ndikimin deri në mesditë ku vranësirat fuqizohen në zonat Lindore duke sjellë shira të përkohshëm. Vonë pasdite dhe gjatë natës, kthjellime dhe vranësira kalimtare rikthehen në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 28km/h nga Perëndimi duke krijuar në det dallgëzimin deri në 2 ballë.

Temperaturat e ajrit do të pësojë  rënie të lehtë në orët e mëngjesit dhe mesditës duke variuar nga 13 në 32 gradë celcius.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokët dhe shoqet e klasës prekin me fjalët për Xhuljetën (Video)
“Xhuli kaçurrelsja ulej gjithmonë në bankën e parë” , flasin shoqet e Xhulieta Çunit: Po kërkonte që… »
Article Logic
Execution time: 0.17384600639343
array(1) { ["section"]=> string(51) "parashikimi-i-motit-ja-si-pritet-te-jete-sot-124304" }